Értesítést kérek!

Sajnos a kért termék (Teahibrid rózsa / Béke) vagy nincs raktáron, vagy nem tudjuk a megadott mennyiséget kiszállítani. Kérjük, adja meg az email címét, ha szeretné, hogy értesítsük a termék szállíthatóságáról.

Köszönjük!

Faiskolánk az egész ország területén vállalja dísznövények kiszállítását. A Profi Faiskola dísznövény kertészet, és díszfaiskola, kínálatában szerepel még, egy- és kétnyári virág, balkonnövény, fűszernövény, szoba-, tavi- és vízinövény. Többnyire saját termesztésű díszfa, díszcserje, örökzöld, évelő-, kúszó-, futó-, sziklakerti- és szoliter növény kiskereskedelmi értékesítése.
Telephelyünk Pécs Paál László utca 1. szám alatt található.